Adresimiz

FENERBAHÇE MAH. İĞRİP SK. NO: 13 İÇ KAPI NO: 1
KADIKÖY/ İSTANBUL

Teslimat ve İade Politikası

Teslimat ve İade Politikası

Teslimat Süreci:
1.1. Siparişiniz, ödemenizin tamamının onaylandığı tarihten itibaren 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

1.2. Kargo şirketi, teslimat süresini adresinize olan uzaklık, hava şartları ve yoğunluk gibi faktörlere bağlı olarak değiştirebilir. Bu durumda, teslimat süresi biraz uzayabilir.

1.3. Siparişinizin kargoya verildiğinde, tarafınıza bir takip numarası gönderilecektir. Bu numara üzerinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo Ücreti:
2.1. Siparişinizin toplam tutarı, belirli bir miktarın üzerindeyse, kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Bu durumda, alışverişiniz sırasında herhangi bir kargo ücreti eklenmeyecektir.

2.2. Siparişinizin toplam tutarı, belirli bir miktarın altındaysa, kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, ödeme aşamasında belirtilen tutar olarak hesaplanacak ve sipariş toplamına eklenerek tahsil edilecektir.

Hasarlı veya Eksik Ürünler:
3.1. Siparişinizi teslim aldığınızda, paketinizi dikkatlice kontrol edin. Eğer paket hasarlıysa veya siparişiniz eksikse, lütfen teslimat görevlisine durumu bildirin ve paketi teslim almayın.

3.2. Hasarlı veya eksik ürünler için derhal bizimle iletişime geçin. Sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız ve size hızlı bir şekilde yeni bir ürün gönderilecektir.

İade İşlemleri:
4.1. Siparişinizden memnun değilseniz, iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talepleri, ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde yapılmalıdır.

4.2. İade talebi için bizimle iletişime geçin ve sipariş numaranızı, iade nedeninizi ve ürünün orijinal durumunu belirtin.

4.3. İade talebi onaylandığında, size iade işlemi için gerekli talimatları ileteceğiz. İade işlemi kargo ücreti müşteriye ait olmakla birlikte, ürünün orijinal paketiyle geri gönderilmesi gerekmektedir.

4.4. İade işlemi tamamlandığında, ödeme yönteminize bağlı olarak iade miktarı hesabınıza yansıtılacaktır.